CYKLE TURNIEJOWE ROZGRYWANE W ŁODZI














Najlepsze zejścia i kończące lotki na klubowych turniejach steela
od 22.06.2011


ZEJŚCIA (od 160)
 Tomasz Bernacki   170 
 Sebastian Białecki   170 
 Rafał Piaseczny   170 
 Michał Solarz   164 
 Tomasz Bernacki   160 
 Andrzej Tyniec   160 
ZAKOŃCZENIA (do 12L.)
 Sebastian Białecki   11Lx2 
 Dariusz Cieplucha   11L 
 Michał Kosiorkiewicz   11L 
 Michał Solarz   11L 
 Bartosz Wieczorek   12Lx3 
 Tomasz Bernacki   12L 
 Rafał Piaseczny   12L 
 Michał Solarz   12L 
 Rafał Uniszewski   12L 
 Emil Wasiak   12L 













Rokita, środy, 501 (soft)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
06.02
II
13.02
III
20.02
IV
27.02
V
06.03
VI
13.03
VII
20.03
VIII
27.03
IX
03.04
X
10.04
1  Włodzimierz Janek 20 20 20 10 6 20 12       108
2  Zbigniew Kubas 8 12 16 8 8 16 16       84
3  Łukasz Jęczmień 12 10 2 - 16 4 20       64
4  Tomasz Taubert 6 6 12 16 4 6 8       58
5  Przemysław Szajder 16 8 4 4 4 4 -       40
6  Joanna Taubert 6 - 8 4 - 12 4       34
7  Krzysztof Karpiński - 4 4 6 4 8 6       32
8  Maciej Binek - - 6 - 12 6 6       30
9  Mariusz Piecyk - - - 20 8 - -       28
10  Henryk Ryczek 10 - - - - 8 8       26
11  Jacek Domański - - 8 8 6 - -       22
12  Jacek Kosmala 8 - 2 6 2 4 -       22
13  Viola Kucharska - 4 2 4 4 4 4       22
14  Piotr Arendarczyk - - - - 20 - -       20
15  Tomasz Bernacki - 16 - - - - -       16
16  Michał Kwieciński - - - 12 - - 4       16
17  Damian Zawadzki - - 4 - 10 - -       14
   Sebastian Zwierzchowski - - - - - 10 4       14
19  Damian Ejtaszewski - - 2 - - - 10       12
20  Jarosław Pietrzak - - 10 - - - -       10
21  Andrzej Kolasa - 8 - - - - -       8
22  Piotr Czyż - 6 - - - - -       6
   Piotr Kujawski - - 6 - - - -       6
24  Katarzyna Grzyb 4 - - - - - -       4
   Emilia Bernacka - 4 - - - - -       4
   Katarzyna Zawadzka - - 4 - - - -       4
   Michał 4 - - - - - -       4
   27 10 11 16 11 13 12 12        

MAXY
 Tomasz Taubert   2 
 Tomasz Bernacki   1 
 Włodzimierz Janek   1 
 Krzysztof Karpiński   1 
 Zbigniew Kubas   1 
 Henryk Ryczek   1 
 Damian Zawadzki   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Piotr Kujawski   129 
ZAKOŃCZENIA
 Piotr Kujawski   15L 
 Mariusz Piecyk   15L 


Rokita, ul. Podgórna 20
501 D.O , początek godz. 19.00
Klasyfikacja: 7 turniejów
Nagrody na koniec cyklu.













Rokita Steel Cup, piątki, 501 (steel)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
14.09
II
21.09
III
28.09
IV
05.10
V
12.10
VI
19.10
VII
26.10
VIII
09.11
IX
16.11
X
23.11
1  Sebastian Białecki 20 20 12 16 20 20 20 - 12 20 160
2  Rafał Uniszewski 12 16 8 12 16 8 12 16 16 16 132
3  Piotr Białecki 16 12 20 8 8 12 12 - 20 12 120
4  Jarosław Pietrzak 8 8 4 4 - 12 16 10 4 8 76
5  Dawid Herberg - - 16 20 8 16 - - - - 60
6  Sławomir Konczak 12 8 - 4 - 8 8 20 - - 60
7  Marek Kasiński 8 - 4 8 12 - - 12 - 12 56
8  August Żeromiński 8 12 12 8 - 8 - - - - 48
9  Michał Rosiak 4 4 2 12 4 8 4 - 8 - 46
10  Przemysław Szajder - - 2 - 2 4 8 8 8 4 36
11  Krzysztof Waberski - - - 8 12 - - - 12 - 32
12  Jacek Domański - 4 8 - 4 - 8 - - 8 32
13  Joanna Taubert 4 - - 4 - - 4 - 8 4 24
14  Adam Kuljon - 2 2 2 - - - - 8 8 22
15  Sebastian Zwierzchowski - - - 2 2 - 4 - 4 4 16
16  Łukasz Jęczmień - - - - 4 4 - 6 - - 14
17  Piotr Kujawski - 4 - - - - 8 - - - 12
   Damian Zawadzki - - 4 - - - - 8 - - 12
   Adam Rowiński - 4 - - 8 - - - - - 12
   Dariusz Cieplucha - - 8 - - - - - 4 - 12
21  Marceli Kamiński - 8 - 2 - - - - -   10
   Piotr Arendarczyk - - - - 2 - - - - 8 10
23  Maciej Binek 8 - - - - - - - -   8
   Marcin Jezionek - - 8 - - - - - - - 8
   Andrzej Nowak - - - - 8 - - - - - 8
   Mariusz (?) - 8 - - - - - - - - 8
27  Ola Białecka - - - - - - 4 - 4 - 8
28  Robert Bińczyk - - - - 4 - - - - - 4
   Mirosław Drążek - - 4 - - - - - - - 4
   Włodzimierz Janek - - - 4 - - - - - - 4
   Michał Sujkowski - - - - 2 - - - - - 2
   31 10 13 15 15 16 10 12 7 12 11  

MAXY
 Sebastian Białecki   12 
 Rafał Uniszewski   11 
 Dawid Herberg   5 
 Piotr Białecki   2 
 August Żeromiński   2 
 Dariusz Cieplucha   1 
 Marcin Jezionek   1 
 Sławomir Konczak   1 
 Adam Kuljon   1 
 Jarosław Pietrzak   1 
 Michał Rosiak   1 
 Adam Rowiński   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Sebastian Białecki   170 
 Sebastian Białecki   151 
 Piotr Białecki   150 
ZAKOŃCZENIA
 Piotr Białecki   14Lx2 
 Sebastian Białecki   14L 
 Sebastian Białecki   15Lx2 
 Piotr Białecki   15L 
 Rafał Uniszewski   15L 
 Sebastian Białecki   16Lx3 
 Rafał Uniszewski   16Lx2 
 Dawid Herberg   16L 
 Piotr Białecki   17Lx2 
 Rafał Uniszewski   17Lx2 
 Dawid Herberg   17L 
 Sebastian Białecki   18Lx4 
 Rafał Uniszewski   18Lx3 
 Krzysztof Wróblewski   18Lx2 
 Piotr Białecki   18L 
 Marek Kasiński   18L 
 August Żeromiński   18L 


Turnieje rozgrywane w piątki godz. 19.00.

Wpisowe 10 PLN, cykl 10 tygodniowy.

Klasyfikacja: 7 obecności.

Na każdym turnieju, I miejsce - 50% wpisowego

Reszta wpisowego na nagrody na koniec cyklu.









Karolew, piątki, 501 (soft)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
22.02
II
01.03
III
08.03
IV
15.03
V
22.03
VI
29.03
VII
05.04
VIII
12.04
IX
19.04
X
26.04
XI
03.05
XII
10.05
XIII
17.05
1  Robert Piotrowski 16 12 10 20                   58
2  Sławomir Szwalbe 10 6 20 16                   52
3  Piotr Cecuła 12 16 4 12                   44
4  Michał Kosiorkiewicz 20 10 4 -                   34
5  Sławomir Iwaniec 8 - 12 10                   30
6  Jacek Szelest 4 8 16 2                   30
7  Sylwester Piciulewicz 8 4 8 6                   26
8  Bartosz Zet 6 2 6 8                   22
9  Bartłomiej Jakubowski - 20 - -                   20
10  Zbigniew Jastrzębski - 1 8 8                   17
11  Maciej Barwicki 2 8 6 -                   16
12  Konrad Kosiński 6 4 - 4                   14
13  Marek Sienkiewicz 4 4 4 -                   12
14  Monika Bielawska 4 1 2 4                   11
15  Michał Sosnowski - - 4 6                   10
16  Michał Mróz - 2 2 4                   8
17  Mariusz Filipczak - 6 - -                   6
18  Magda Błasiak - 2 - 4                   6
19  Tomasz Bernacki - 4 - -                   4
   Rafał Werner 4 - - -                   4
21  Grzegorz Cyran - 2 - -                   2
   Jarosław Tomczak - - 2 -                   2
   Asia Wojtczak 2 - -                     2
24  Przemysław Palmowski - 1 - -                   1
   24 14 19 15 13                    

MAXY
 Piotr Cecuła   4 
 Robert Piotrowski   2 
 Sławomir Szwalbe   2 
 Bartosz Zet   2 
 Mariusz Filipczak   1 
 Bartłomiej Jakubowski   1 
 Michał Kosiorkiewicz   1 
 Sylwester Piciulewicz   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Sławomir Szwalbe   121 
 Michał Kosiorkiewicz   121 
ZAKOŃCZENIA
 Michał Kosiorkiewicz   15L 
 Sławomir Szwalbe   15L 
 Robert Piotrowski   18L 


Karolew, ul. Wróblewskiego 69a
501 D.O , początek o godz. 19.00
Wpisowe 10 zł, wrzuty własne
Panie grają BEZ WPISOWEGO!
Zwycięzca turnieju otrzymuje 30% wpisowego z tegoż turnieju
Pozostałe 70% wpisowego idzie do puli całego cyklu
Udział w minimum 10 turniejach klasyfikuje
O końcowych miejscach w cyklu decyduje tylko 10 najlepszych turniejów każdego zawodnika
Nagrody na koniec cyklu:
1-40% puli + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa
2-30% puli
3-15% puli
4-10% puli
5-5% puli
Nagroda niespodzianka dla najlepszej zawodniczki turnieju
Nagroda niespodzianka w dodatkowej klasyfikacji Wybryk Master








Ignorantka, środy, 501 (soft)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
06.03
II
13.03
III
20.03
IV
27.03
V
03.04
VI
10.04
VII
17.04
VIII
24.04
IX
01.05
X
08.05
1  Dariusz Dębski 12 16                 28
2  Marek Kasiński 20 6                 26
3  Dominik Białek 16 6                 22
4  Tomasz Kozanowski - 20                 20
5  Konrad Kosiński 10 8                 18
6  Rafał Dudzik 4 12                 16
7  Wiesław Tkacz 8 4                 12
8  Mirosław Drążek - 10                 10
9  Łukasz Czarnecki 6 4                 10
10  Piotr Czyż 8 -                 8
   Waldemar Pusz - 8                 8
12  Beata Wydra 4 4                 8
13  Hary Biller 6 -                 6
14  Paulina Miśkiewicz 4 -                 4
   Damian Borowski - 4                 4
   15 11 12                  

MAXY
 Dariusz Dębski   1 
ZEJŚCIA (od 120)
     
ZAKOŃCZENIA
     


Cykl 10 turniejów w Ignorantce - środy.
501 D.O , początek o godz. 19.00
Wpisowe 5 zł, wrzuty własne
Nagrody na koniec cyklu:
- pierwsze trzy miejsca puchary
- dla najwyżej sklasyfikowanej zawodniczki puchar
- nagroda niespodzianka od właściciela lokalu.
Klasyfikacja 7 z 10
Dla Pań biorący udział w turnieju drink gratis!!!








Pub 9, wtorki, 501 (steel)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
19.03
II
26.03
III
02.04
IV
09.04
V
16.04
VI
23.04
VII
30.04
VIII
07.05
IX
14.05
1  Sebastian Białecki 20                 20
2  Jarosław Tomczak 16                 16
3  Piotr Białecki 12                 12
4  Sebastian Dębicki 10                 10
5  Dariusz Cieplucha 8                 8
   Mirosław Drążek 8                 8
7  Sławomir Konczak 6                 6
   August Żeromiński 6                 6
9  Piotr Cecuła 4                 4
   Zbigniew Jastrzębski 4                 4
   Tomasz Łukasik 4                 4
   Tomasz Stępniak 4                 4
13  Marcin Jezionek 2                 2
   Jarosław Pietrzak 2                 2
   14 14                  

MAXY
 Sebastian Białecki   2 
 Marcin Jezionek   2 
 Piotr Białecki   1 
 Dariusz Cieplucha   1 
ZEJŚCIA (od 120)
     
ZAKOŃCZENIA
 Sebastian Białecki   16L 
 Sebastian Białecki   17L 
 Jarosław Tomczak   17L 


Cykl 9 turniejów Steel Darta 501 d.o.
Wtorki o godzinie 19:00
Wpisowe 10zł
Klasyfikuje 7 obecności
Zwycięzca każdego turnieju otrzymuje 30% wpisowego za ten turniej
Pozostała część wpisowego zostanie przeznaczona na nagrody dla 5
najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu.